Marka Training Designers jest efektem kilkunastoletniego doświadczenia w zarządzaniu projektami, procesami, jakością, sprzedażą i obsługą Klientów menedżerów międzynarodowej organizacji. Nasza wiedza i pasja daje nam możliwość wspierania w kształtowaniu przyszłości naszych Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnych, szytych na miarę usług w zakresie rozwoju firm i ich pracowników metodą Design Thinking.

Naszą dewizą jest ETYKA i  JAKOŚĆ.

Zapraszamy do poznania nas, naszej oferty i Partnerów.

 

Anna Flis

Partner Zarządzający

Efektywna liderka z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric, która sprawdziła się w wielu obszarach organizacji takich jak: Sprzedaż, Marketing, HR, L&D, Talent Management, Operacje, Call Center, Windykacja, CRM, PM/IT. Ma doświadczenie w projektowaniu systemów motywacyjnych, konsolidacji/synchronizacji celów biznesowych oraz reinżynierii procesów przy wykorzystaniu obecnego potencjału, w transformacjach sieci sprzedaży, restrukturyzacji oraz fuzjach. Laureatka wewnętrznych nagród za: wyniki sprzedaży, usprawnienia w procesach, zarządzanie zespołami oraz nastawienie na potrzeby klientów. Twórczyni 3 wewnętrznych START-upów. Pełna energii, działająca z pasją w osiąganiu wyników, skuteczna we wdrożeniu innowacyjnych pomysłów, proaktywna i strategicznie planująca kierunki rozwoju, skupiona na efektywności oraz dochodowości biznesu. Skuteczna w komunikacji, nastawiona na relacje oraz wspólne działania.

Finalistka konkursu „Bizneswoman Roku 2015” w kategorii Korporacja oraz Mentor i Mentee w programie Vital Voices Poland.


 


Jowita Spychalska

Partner Zarządzający

Menedżer i mentor z ponad 12 – letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric w obszarach Operacji, Call Center, Sprzedaży i Talent Management. Ekspert w budowaniu zespołów, a także efektywnych procesów w środowisku nieustannej zmiany, transformacji, restrukturyzacji i fuzji. Współtwórczyni contact center i call center. Zaprojektowała i kierowała procesami podnoszącymi kwalifikacje i rozwój sił sprzedaży w branży finansowej, wspierającymi osiągnięcie założonych wyników i celów biznesowych oraz kształtowanie modelu kultury sprzedażowej w organizacji. Projektantka programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej. Pasjonatka komunikacji skierowanej na rozwiązania.