Certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2015 dla TRAINING DESIGNERS.


Światowy Dzień Jakości – 9 listopada 2017

 

Z tej okazji z przyjemnością informujemy, że nasza firma pomyślnie przeszła audyt certyfikacyjny na zgodność z normą ISO 9001:2015. Certyfikat został wystawiony z dniem 7 listopada 2017r., a certyfikowany System Zarządzania Jakością obejmuje: szkolenia, mentoring, coaching, project management, doradztwo strategiczne, konsultacje biznesowe. Możemy więc śmiało świętować.

Czym jest Światowy Dzień Jakości?

Jest to coroczne święto, które obchodzimy w każdy drugi czwartek listopada. Zostało ono ustanowione w 1989 roku przez trzy główne międzynarodowe organizacje zajmujące się jakością, czyli:

  • Amerykańskie Stowarzyszenie do spraw Jakości (ASQ),
  • Europejską Organizację Jakości (EOQ), w której skład wchodzą 34 europejskie krajowe organizacje jakości oraz instytucje, przedsiębiorstwa i osoby fizyczne z całego świata,
  • Unię Japońskich Naukowców i Inżynierów (ang. JUSE).

Celem tej inicjatywy jest promowanie wiedzy dotyczącej jakości oraz podkreślanie jej znaczenia. Ponadto chodzi o to, aby uczcić znaczenie jakości w naszym życiu, promować rozwój i podnosić świadomość ludzi co do tego, w jaki sposób odpowiednie podejście do jakości systemów i procesów może mieć pozytywny wpływ na nasze życie.

Dodatkowo Chartered Quality Institute podkreśla, że to święto jest okazją do szerzenia świadomości na temat jakości życia w miejscach pracy i społecznościach.

 


opracowanie: js