Raport TRENDY HR 2017 prezentowany przez firmę Deloitte w ubiegłym roku w American Chamber of Commerce Poland Gdańsk skłonił nas do podjęcia działań w szerzeniu najlepszych rozwiązań w zakresie budowania obecnej roli HR Business Partnera w organizacji. Zmiana zasad w erze cyfryzacji to jedno z najszerzej zakrojonych przedsięwzięć badawczych Deloitte na temat talentów, przywództwa i wyzwań stojących przed zarządzającymi ludźmi i organizacjami w erze rewolucji technologicznej.

Dlatego właśnie powstał projekt Transformacja HR.

Transformacja HR to jedyny w Polsce program warsztatów wspierający rozwój HR Business Partnerów, Dyrektorów HR, Dyrektorów Operacyjnych, menedżerów wyższego szczebla a także innych osób zainteresowanych poznaniem nowoczesnych narzędzi i trendów w zarządzaniu ludźmi i organizacjami.

Na program składa się 8. całodziennych warsztatów prowadzonych w języku angielskim przez międzynarodowych specjalistów, trenerów i menedżerów z całego świata:

 

  • Strategia biznesu i HR w erze cyfryzacji – prowadzący Lee Bryant, współzałożyciel Post*Shift.
  • Grywalizacja – prowadząca An Coppens, autorka książki Tapping into the Crowd.
  • Różnorodność – prowadzący Frank Douglas, doktor honoris causa za zasługi dla profesji HR i zaangażowanie w różnorodność.
  • Transformacja w biznesie i roli HR – prowadzący Perry Timms, CEO PTHR i autor książki Transformational HR.
  • Psychometria w HR i biznesie – prowadząca Margaret Burnside, założycielka Cake Development.
  • Budowanie zaangażowania. Jak stworzyć angażujące miejsce pracy na miarę XXI wieku – prowadząca C-J Green.
  • Przywództwo na miarę XXI wieku – prowadzący Perry Timms.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie, trenerach i warsztatach zapraszamy na stronę TRANSFORMACJA HR albo do kontaktu z nami:

Wyrażam zgodę

 


PARTNERZY W PROJEKCIE TRANSFORMACJA HR