Jedyny w Polsce program warsztatów wspierających międzynarodową certyfikację Society for Human Resource Management SHRM skierowany do HR Business Partnerów, Dyrektorów HR, Dyrektorów Operacyjnych, a także innych osób zainteresowanych rozwojem w tej branży.

Program obejmuje 8-miesięczny cykl warsztatów połączonych z pracą na platformie e-learningowej SHRM, a także konsultacjami z międzynarodowymi trenerami.

 

KLUB HRBP

Klub HRBP został powołany w Olivia Business Centre w Gdańsku, a Członkiem Honorowym  i jednocześnie liderem Klubu została Pani Małgorzata Gwozdz, Dyrektor HR w Olivia Business Centre.

Podczas planowanych spotkań będziemy omawiać trudne wyzwania stojące przed dzisiejszym HR, przedstawiać dobre praktyki dzieląc się wiedzą i naszym doświadczeniem wzajemnie sobie pomagając.

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu po zrealizowanym warsztacie i będą moderowane przez ekspertów Joannę Bojarską- Buchcic, CEO HR SOLUTIONS GROUP oraz Annę Flis, Partnera Zarządzającego TRAINING DESIGNERS w celu wypracowania rozwiązań i znalezienia odpowiedzi na wiele dodatkowych pytań. Lista tematów będzie udostępniana członkom w ciągu tygodnia od zakończenia warsztatu.


 

HRBP PROGRAM

Raport TRENDY HR 2017 prezentowany przez firmę Deloitte w ubiegłym roku w American Chamber of Commerce Poland Gdańsk skłonił nas do podjęcia działań w szerzeniu najlepszych rozwiązań w zakresie budowania obecnej roli HR Business Partnera w organizacji. Zmiana zasad w erze cyfryzacji to jedno z najszerzej zakrojonych przedsięwzięć badawczych Deloitte na temat talentów, przywództwa i wyzwań stojących przed działami HR w erze rewolucji technologicznej.

Dlatego też stworzyliśmy 8-miesięczny program wspierający HR Business Partners w uzyskaniu amerykańskiej certyfikacji firmy Society for Human Resource Management. Program obejmuje cykl warsztatów połączonych z pracą na platformie e-learningowej SHRM, a także konsultacjami z międzynarodowymi trenerami, po ukończeniu którego uczestnicy otrzymają międzynarodowy certyfikat potwierdzający nabycie zespołu kompetencji zgodnych z globalnym modelem obowiązującym w obszarze HR i spójnych z procedurami SHRM.


 

CERTYFIKACJA SHRM

Ugruntowanie pozyskanej, praktycznej wiedzy oraz zbudowanych kompetencji w obszarze HR podczas min. 4 warsztatów w cyklu HR Business Partner Programme. Certyfikację przeprowadzi nasz Partner – Leadership Management Institute (LMI), profesor Andrew Blatiak. Przygotowanie:

  • HR Businness Partner Program minimum 4 warsztaty w ciągu 8 miesięcy (wybrane lub cały pakiet).
  • 4 warsztaty certyfikujące w odstępie 2 dni, następnie miesiąc przerwy i kolejne 2 dni warsztatów.
  • Dostęp do bazy SHRM (biblioteka) i narzędzia (bezpłatna rejestracja w ramach opłaconej certyfikacji) oraz podręcznika systemu kształcenia SHRM.
  • Wsparcie ze strony instruktora certyfikującego w trakcie trwania warsztatów i pomiędzy nimi.
  • Sesje informacji zwrotnej na temat postępu pracy każdego z uczestników odbywać się będą po każdym z warsztatów.

 

 

PARTNERZY