Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką, której założycielkami są Olga Kozierowska i Olga Legosz, od lat działa w Polsce z misją kompleksowego wspierania i aktywizacji zawodowej kobiet. Dostarcza fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz pracuje nad motywowaniem do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń.

 

Uczestnicy warsztatów Sukces To Ja w Olivia Business Centre w Gdańsku 22. stycznia 2019 roku.

Ponieważ misja i wartości Fundacji są nam bliskie, postanowiłyśmy zaangażować się w pracę na jej rzecz jako Ambasadorki Fundacji w Trójmieście i w Słupsku. Co miesiąc w ramach programu Sukces To Ja pracujemy z uczestniczkami warsztatów w obydwu miastach dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałyśmy w pracy na różnych stanowiskach.

Wraz z innymi ekspertkami przekazujemy wiedzę jak zbudować firmę, stworzyć biznes plan, zarządzać zespołami albo zarządzać sobą w czasie i efektywnie planować. Dzielimy się technikami skutecznej komunikacji, tworzenia angażujących prezentacji oraz technikami budowania postaw i zachowań asertywnych.

Wierzymy, że wszystkie kobiety, które chcą rozwinąć skrzydła swojej kariery, chcą wymienić się swoimi doświadczeniami i zdobyć nowe kontakty, poszukują nowej pracy albo pragną założyć własny biznes, korzystają z naszego zaangażowania i wspierają się nawzajem.

Wszystkie kobiety zainteresowane własnym rozwojem zapraszamy na strony internetowe Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką oraz programu Sukces To Ja, na których systematycznie są zamieszczane bezpłatne kursy i materiały szkoleniowe oraz informacje o bezpłatnych warsztatach w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce.


Piszą o nas na stronach Coca Cola, więc zajrzyj TUTAJ.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku pytań:

 

    Wyrażam zgodę