Konferencja „Bądź na tak! I wybierz swoją strategię w zmianie”, to połączenie inspiracji dla biznesu i włączenia w charytatywną działalność. Jeśli jesteś liderem, zarządzasz zespołem lub firmą albo po prostu poszukujesz ciekawych rozwiązań, jak dawać sobie radę w trudnych sytuacjach – to miejsce jest dla Ciebie.
Cały dochód z konferencji przeznaczony zostanie na Centrum Opieki Wytchnieniowej, a wszyscy prelegenci, którym z całego serca dziękuję, zrezygnowali ze swojego wynagrodzenia i występują charytatywnie.

Wraz z partnerami współorganizującymi to wydarzenie, czyli m2 Potęga Możliwości oraz Mystoria – studio głosu i mowy, zapraszamy do udziału w e-konferencji o strategiach w procesie zmiany już w środę, 8 lipca 2020 r. Weźmie w niej udział dziewiętnastu prelegentów ze świata biznesu, nauki i sportu, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie ze zmianą.  

 

Bądź na tak. Pierwsza taka e-konferencja charytatywna

Konferencja podzielona będzie na trzy sesje:

  • JA W ZMIANIE, tu gośćmi są ludzie, którzy doświadczają zmiany na co dzień w sposób ekstremalny. W tym module pojawią się m.in. Katarzyna Bień-Buczyłko – kontrolerka ruchu lotniczego, Mateusz Sieradz – pielęgniarz i ratownik medyczny, znany z fanpage’a Pan Pielęgniarka, Marta Fidrych – paraolimpijka, Ela Lange i Daniel Jerzy Żyżniewski – psycholodzy oraz dr Aleksander Poniewierski – globalny lider IoT w EY.
  • ZESPÓŁ W ZMIANIE, gdzie goście podejmą próbę odpowiedzi na pytanie, jak zmiana wpływa na zespół i jak zespół pomaga w zmianie. O różnorodności, elastyczności i zwinności porozmawiają m.in. Ievgen Berezenko – Head of Epam, Northern Poland, dr Anna Janowicz – prezeska Fundacji Hospicyjnej.  
  • ORGANIZACJA W ZMIANIE, tu o przywództwo, zaufanie i efektywne relacje w biznesie zapytani zostaną – Monika Godzińska, wiceprezeska i dyrektorka finansowa Banku BPH, dr Paweł Fortuna – psycholog i Piotr Czynsz, handlowiec z ExpertSender. 

Gościem specjalnym pierwszej charytatywnej e-konferencji o strategiach w procesie zmiany będzie Jaro Bieniecki, twórca Runmageddonu i sześciokrotny medalista biegów długodystansowych. Podczas spotkania opowie o tym, jak ekstremalne doświadczenia potrafią wzmocnić i uodpornić oraz jak być odważnym w podejmowaniu nieoczywistych decyzji. 

– Bądź na tak! I wybierz swoją strategię w zmianie, to amalgamat inspiracji dla biznesu i włączenia w charytatywną działalność – mówi Jowita Spychalska, jedna ze współorganizatorek. – Jeśli jesteś liderem, zarządzasz zespołem lub firmą albo po prostu poszukujesz inspiracji, jak dawać sobie radę w trudnych sytuacjach, to miejsce jest dla ciebie. 

 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: badznatak.pl.

Bilety dostępne są na:  app.evenea.pl/event/badznatak.

 

A po co to wszystko?  

W Wielkiej Brytanii codziennie 600 osób rezygnuje z pracy, by opiekować się starszymi lub bliskimi. Biorąc pod uwagę starzenie się społeczeństwa w Polsce oraz powiększającą się przepaść między liczbą osób młodych a pokoleniem Silver – możemy mieć wkrótce kryzys nie tylko społeczny, ale i ekonomiczny, wynikający z transferu wysoko wykwalifikowanych specjalistów poza rynek pracy. Jak złapać balans, naładować baterie i mieć siłę na kolejne wyzwania – w tym pomoże Centrum Opieki Wytchnieniowej. 

Każdy z organizatorów, partnerów i prelegentów zrzekł się wynagrodzenia a każdy kupiony bilet to wkład w budowę pierwszego w Polsce Centrum Opieki Wytchnieniowej.  

 

Agenda

Dołącz do naszych prelegentów tutaj: badznatak.pl/

 


Darczyńcy wspierający wydarzenie: Bank BPH, ExpertSender, Bank BNP Paribas. 

Patroni medialni: Sukces Pisany Szminką, Akademia Rozwoju Osobistego Columbus, Fundacja Dobra Porażka.

Partnerzy: , O4 Coworking, O4 Flow, OpenAir, LiveWebinar, impresspro, Prowly.

Organizatorzy: Pomysłodawcami wydarzenia są Marcin Markowski i Monika Zalewska z M2 Potęga Możliwości, za realizację projektu odpowiedzialność wzięły Anna Flis i Jowita Spychalska z Training Designers oraz Dominika Rossa, szefowa O4 Flow oraz Studia Głosu i Mowy Mystoria. 

Prelegenci: dr Aleksander Poniewski, Monika Godzińska, Anna Flis, Marta Fidrych, dr Paweł Fortuna, Jaro Bieniecki, Ievgen Berezenko, Magdalena Kąkolewska, dr Anna Janowicz, Katarzyna Bień-Buczyłko, Piotr Czynsz, Daniel Jerzy Żyżniewski, Mateusz Sierdzan, Iwona Szakiewicz, Agata Komender, Ela Lange, Dagny Kurdwanowska, Marcin Markowski,  Monika Zalewska, Jowita Spychalska i Dominika Rossa.

A tak pisze o nas prasa: Gazeta Wyborcza Trójmiasto.


 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

+48 669 505 847
biuro@trainingdesigners.pl

    Wyrażam zgodę