Inauguracja Klubu HRBP przy Olivia Business Centre i warsztaty Business Transformation and HR Role.

 

W czerwcu 2018 r. wraz z Partnerem HR Solutions Group zainaugurowaliśmy działalność Klubu HR Business Partners przy Olivia Business Centre w Gdańsku i od razu uruchomiliśmy HRBP PROGRAM wspierający międzynarodową certyfikację SHRM (Society for Human Resource Management).

W AirHelp w Gdańsku odbyły się już pierwsze warsztaty Business Transformation and HR Role, które poprowadził dla nas Perry Timms z PTHR – People & Transformational HR Ltd, ekspert w dziedzinie HR, przemian technologicznych oraz organizacyjnych firm, międzynarodowy mówca i doradca TEDx w kwestiach dot. przyszłości rynku pracy.

 

Perry poprowadził nas w świat transformacji HR i biznesu w czterech krokach:

  1. Odkryj: jak reagować i zmierzyć się z transformacją jako profesjonalista HR? Jak współpracować, aby lepiej zrozumieć naszą reakcję i apetyt na zmiany.
  2. Wyśnij: inspirujące historie o kolejnych etapach organizacji. Zastanów się, jakie są możliwości i aspiracje w odniesieniu do naszych ludzi, ich dobrego samopoczucia, ich nauki i wyników?
  3. Zaprojektuj: uczenie się nowych sposobów na stworzenie bardziej wpływowej funkcji HR, która jest zwinna, cyfrowa, kreatywna i sprawiedliwa.
  4. Osiągnij przeznaczenie: opracuj plany i historie, aby wrócić do miejsca pracy i je zastosować.

 

Następne spotkanie Klubu HRBP przy OBC w Gdańsku już we wrześniu 2018r. a w październiku 2018 roku rusza HRBP PROGRAM wraz z międzynarodową certyfikacją SHRM!

 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia skrótu z warsztatów i galerii zdjęć:

 

 

Patronat nad wydarzeniem objęła Małgorzata Gwozdz, Dyrektor HR w Olivia Business Center w Gdańsku. Partnerami wydarzenia byli Airhelp, Olivia Business Centre, HR Solutions Group, Training Designers.


 

Skontaktuj się z nami w sprawie udziału w całości lub części Programu HRBP oraz przystąpienia do międzynarodowej certyfikacji SHRM.

Society for Human Resource Management (SHRM) jest profesjonalnym stowarzyszeniem zajmującym się zasobami ludzkimi z siedzibą w Aleksandrii w USA. SHRM promuje rolę HR jako zawodu i zapewnia swoim członkom edukację, certyfikację i tworzenie sieci kontaktów, a także lobbuje w kwestiach związanych z zarządzaniem pracą. Zatrudnia ponad 400 osób i ma ponad 285 000 członków w 165 krajach. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź na stronę SHRM.

Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy ciekawe rozwiązania!

 

      

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

ANNA PLUTA

MENEDŻER ds. PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH

a.pluta@trainingdesigners.pl

+48 575 040 408
biuro@trainingdesigners.pl

    Wyrażam zgodę