Współtworzymy Klub HR założony przy Olivia Business Centre w Gdańsku.

Misją Klubu jest wspieranie jego członków w zakresie kształtowania najwyższych standardów pracy oraz kompetencji HR w dobie cyfryzacji w oparciu o nowoczesne rozwiązania i trendy, zaś celem jest stworzenie przestrzeni do rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych i zdobywania międzynarodowej wiedzy.

 

Wraz z Partnerami:

1. Olivia Business Centre w Gdańsku i Dyrektorem ds Personalnych Małgorzatą Gwozdz – liderem Klubu HRBP,
2. Business Centre Club – Loża Gdańska i Dyrektorem loży gdańskiej Katarzyną Dobrzyniecką,

tworzymy przestrzeń, w której specjaliści oraz liderzy HR i biznesu w Trójmieście będą mogli nawiązać aktywny dialog z pozostałymi członkami klubu, wymieniając swoje poglądy i poznając nowe dla rozwiązania zastosowane przez innych w konkretnej sytuacji, czyli tzw. best pratcise sharing. Ponadto zależy nam na zbudowaniu aktywnie działającej sieci networkingowej tak, aby członkowie klubu skutecznie budowali swój wizerunek jako eksperta w danym obszarze oraz dbali o swoją osobistą sieć kontaktów w wielu branżach. Przy tym wszystkim dbamy o zdobywanie nowej wiedzy i nowoczesnych rozwiązań, które z powodzeniem można zastosować również w każdej organizacji dla budowania jej rozwoju.

 

Klub HRBP działa od 2017 roku i od tego czasu cyklicznie organizujemy spotkania członków klubu w Olivia Business Centre w Gdańsku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy sprawdź nas TUTAJ.

Jeśli jesteś profesjonalistą w branży HR i chcesz do nas dołączyć, prosimy zapisz się TUTAJ.

 

Albo po prostu skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:

    Wyrażam zgodę

     


    PARTNERZY KLUBU HR PRZY OLIVIA BUSINESS CENTRE W GDAŃSKU