Marka Training Designers jest efektem kilkunastoletniego doświadczenia w zarządzaniu projektami, procesami, jakością, sprzedażą i obsługą Klientów menedżerów międzynarodowej organizacji. Nasza wiedza i pasja daje nam możliwość wspierania w kształtowaniu przyszłości naszych Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnych, szytych na miarę usług w zakresie rozwoju firm i ich pracowników metodą Design Thinking.

NASZĄ DEWIZĄ JEST ETYKA i JAKOŚĆ.

Nasze usługi opatrzone są certyfikatem ISO: 9001 : 2015, a dla wygody naszych Klientów należymy do Bazy Usług Rozwojowych PARP, korzystającej z dofinansowania Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jesteśmy również wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonych przez wojewódzkie urzędy pracy.

ANNA FLIS, Partner Zarządzający, Prezes Zarządu Training Designers

   
     

 

ZAPRASZAMY DO POZNANIA NAS, NASZEJ OFERTY i PARTNERÓW.

 

 

ANNA FLIS

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Efektywna liderka z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric, która sprawdziła się w wielu obszarach organizacji takich jak: Sprzedaż, Marketing, HR, L&D, Talent Management, Operacje, Call Center, Windykacja, CRM, PM/IT.
Ma doświadczenie w projektowaniu systemów motywacyjnych, konsolidacji/ synchronizacji celów biznesowych oraz reinżynierii procesów przy wykorzystaniu obecnego potencjału, w transformacjach sieci sprzedaży, restrukturyzacji oraz fuzjach.
Laureatka nagród za: wyniki sprzedaży, usprawnienia w procesach, zarządzanie zespołami oraz nastawienie na potrzeby klientów.
Twórczyni 3 START-upów.
Finalistka konkursu „Bizneswoman Roku 2015” w kategorii Korporacja.
Autorka cyklu artykułów dla „Personel Plus” dotyczących aktualnych trendów w HR oraz rozwoju najwyższej kadry managerskiej.
Ambasadorka programu „Sukces to JA”, mentor i mentee w programie Vital Voices Poland Chapter.
Wykładowca na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i Partner studiów podyplomowych dla WSB w Gdańsku.

TRÓJMIASTO

 

JOWITA SPYCHALSKA

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Menedżer i mentor z 13 – letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric w obszarach Operacji, Call Center, Sprzedaży i Talent Management.
Ekspert w budowaniu i zarządzaniu zespołów a także efektywnych procesów w środowisku nieustannej zmiany, transformacji, restrukturyzacji i fuzji.
Twórczyni wewnętrznych i zewnętrznych zespołów contact center i call center.
Zaprojektowała i kierowała procesami podnoszącymi kwalifikacje i rozwój sił sprzedaży w branży finansowej, wspierającymi osiągnięcie założonych wyników i celów biznesowych oraz kształtowanie modelu kultury sprzedażowej w organizacji.

Projektantka programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej; pasjonatka komunikacji skoncentrowanej na rozwiązaniach Solutions Focused Brief Method.
Ambasadorka Programu „Sukces To Ja” Fundacji Sukces Pisany Szminką.
Obecnie prowadzi wykłady na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i Partner studiów podyplomowych dla WSB w Gdańsku, pisze artykuły dla „Personel Plus” z obszaru HR i zarządzania.

SŁUPSK

 

 


NASZE PROJEKTY

 

CO PO KORPO

TRANSFORMACJA HR

 


NAPISALI O NAS

 

Firma uczciwie określa potrzeby kontrahenta i przystosowuje do nich swoją ofertę. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Training Designers […] szczególnie tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

MONIKA GODZIŃSKA, Wiceprezes Banku BPH


W przypadku Training Designers usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Pani Anna Flis oraz Pani Jowita Spychalska mają na uwadze najwyższy standard pracy i profesjonalnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Energia, uśmiech i pasja w działaniu to cechy, którymi zostaje obdarzony klient, ale również wszyscy uczestnicy wydarzeń prowadzonych przez Training Designers.

OLGA KOZIEROWSKA, Prezes Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką


Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Training Designers Spółka z o.o. jako rzetelnego partnera w zakresie usług szkoleniowo-doradczych […]. Współpraca z reprezentantami firmy oparta jest na zaufaniu, co w znacznym stopniu ułatwia realizacje projektu.

GRZEGORZ ADAMCZUK, Właściciel Adamczuk Serwis Finansowy


Witajcie Szlachetne Promotorki Przedsiębiorczości!! Dziękuję Wam bardzo za wczorajsze spotkanie, którego największą wartością, oprócz kolejnej wycieczki wgłąb siebie, było dodanie nam odwagi, uswiadomienie naszej wartości, oraz pokazanie, co jest ważne, żeby zaistnieć w biznesie.

DOMINIK LUTEREK, Dyrektor, Bank BPH


Współpraca rozpoczęła się 21 września 2015 i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardo skuteczna […]. Przedsiębiorstwo gwarantuje działania w najwyższym stopniu innowacyjne i postępowe. Wykonawca jest godny polecenia, ponieważ jego usługi realizowane są dzięki zastosowaniu nowatorskich, ale skutecznych technik.

TOMASZ ZAWADZKI, Sales Coach

 

 


AKTUALNOŚCI