NAPISALI O NAS

 

 

Firma uczciwie określa potrzeby kontrahenta i przystosowuje do nich swoją ofertę. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Training Designers […] szczególnie tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

MONIKA GODZIŃSKA, Wiceprezes Banku BPH


W przypadku Training Designers usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Pani Anna Flis oraz Pani Jowita Spychalska mają na uwadze najwyższy standard pracy i profesjonalnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Energia, uśmiech i pasja w działaniu to cechy, którymi zostaje obdarzony klient, ale również wszyscy uczestnicy wydarzeń prowadzonych przez Training Designers.

OLGA KOZIEROWSKA, Prezes Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką


Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Training Designers Spółka z o.o. jako rzetelnego partnera w zakresie usług szkoleniowo-doradczych […]. Współpraca z reprezentantami firmy oparta jest na zaufaniu, co w znacznym stopniu ułatwia realizacje projektu.

GRZEGORZ ADAMCZUK, Właściciel Adamczuk Serwis Finansowy


Witajcie Szlachetne Promotorki Przedsiębiorczości!! Dziękuję Wam bardzo za wczorajsze spotkanie, którego największą wartością, oprócz kolejnej wycieczki wgłąb siebie, było dodanie nam odwagi, uswiadomienie naszej wartości, oraz pokazanie, co jest ważne, żeby zaistnieć w biznesie.

DOMINIK LUTEREK, Dyrektor, Bank BPH


Współpraca rozpoczęła się 21 września 2015 i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardo skuteczna […]. Przedsiębiorstwo gwarantuje działania w najwyższym stopniu innowacyjne i postępowe. Wykonawca jest godny polecenia, ponieważ jego usługi realizowane są dzięki zastosowaniu nowatorskich, ale skutecznych technik.

TOMASZ ZAWADZKI, Sales Coach


Wystąpienie Pani Anny było niezmiernie dynamiczne, pełne pozytywnej energii, z przestrzenią do angażującej wymiany doświadczeń. Atutem wystąpienia było powoływanie się przez Panią Annę na rzetelną wiedzę, badania, doświadczenia z pracy z Klientami i organizacjami oraz przekazywanie konkretnych wskazówek.

AGNIESZKA MITORAJ, Dyrektor Deloitte Doradztwo Podatkowe


Są ludzie, którzy wnoszą światło i optymizm do organizacji – i do tej kategorii należy Anna. To właśnie dzięki nim sformułowanie (niemalże) znika z codziennych rozmów. Anna Flis pokazuje, że się da. I to w jakim stylu!

WOJCIECH MARYAŃSKI, Dyrektor Zarządzający Departamentem Sprzedaży, Biuro Maklerskie Banku BPH

 

 

 


ZAUFALI NAM