FUNDACJA SUKCESU PISANEGO SZMINKĄ

której misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń.

Założycielkami fundacji są Olga Kozierowska i Olga Zarachowicz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »


 

SUKCES TO JA

Największy program aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce wspierany jest przez Fundację Coca-Cola Atlanta zainaugurowany w 2016 roku i prowadzony przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką.

Od października 2016 roku w program „Sukces TO JA” zaangażowało się ponad 40 ekspertów. Przeszkolono bezpośrednio oraz online ponad 21 000 kobiet.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »


 

FOCUS TELECOM POLSKA

Polska innowacyjna spółka technologiczna założona w 2008 roku oferująca usługi do komunikacji biznesowej świadczone w chmurze, które są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze klientów oraz zarządzaniu.
Focus Telecom dwukrotnie znalazła się w czołówce rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe (2011, 2012) oraz zdobywa nagrody m.in. „Najlepszy produkt dla biznesu 2014” oraz „Najlepszy produkt dla MSP 2015” – tytuły przyznane przez Gazetę Finansową autorskiej platformie komunikacyjnej firmy – Focus Contact Center.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »


 

iPRO

iPro to nowoczesne i świeże podejście do e- learningu. Firma tworzy w pełni grywalizacyjne i nieliniowe e-szkolenia. W tych szkoleniach interakcja wpisana jest w malownicze scenerie i postacie, zaprojektowane przez zdolnych, młodych artystów. Kursy e-learningowe i-Pro pomagają rozwijać potencjał organizacji jednocześnie udowadniając, że nauka nie musi być nudna.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »


 

KONFERENCJA E-LEARNING FUSION

Jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja na temat digital learning. ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »


 

UBEZPIECZALNIA

Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu — bo tak jest najwygodniej Klientom Ubezpieczalni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ»

 


 

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA w GDAŃSKU

Wyższe Szkoły Bankowe należą do największej grupy szkół biznesu w Polsce. WSB obecne są w 9 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ»


 

AIM HIGH

Aim High oferuje kompleksowe doradztwo gospodarcze, ułatwiające klientom rozwiązywanie problemów dotyczących zarządzania na poziomie operacyjnym i strategicznym, podejmowanie racjonalnych decyzji gospodarczych oraz redukcję ryzyka prowadzonej działalności. Flagowym obszarem działalności Aim High jest branża energetyczna i nowe technologie.