Razem z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku zapraszamy do zapisów na studia podyplomowe Przywództwo w Biznesie, które organizujemy z wieloletnimi praktykami biznesu z doświadczeniem nabytym w pracy w międzynarodowych przedsiębiorstwach w różnych branżach oraz w prowadzeniu własnych, dochodowych firm.

 

Dzięki studiom zyskujesz:

 • profesjonalne przygotowanie do samodzielnej pracy w zawodzie menedżera w organizacji każdego typu i każdej wielkości. Dzięki temu zbudujesz i utrzymasz własny autorytet jako menedżera.
 • Dowiesz się, jak korzystać z trendów rynkowych, aby przyspieszyć rozwój swojej organizacji oraz nauczysz się jak wspierać zarządzanie poprzez wykorzystanie wizji i strategii. Nauczysz się także zarządzania przez cele i odpowiednie delegowanie zadań.
 • Poznasz możliwości nowoczesnych technologii i sposoby wykorzystania ich na każdym poziomie zarządzania.
 • Przygotujesz się do wprowadzania zmian w firmie, poznasz mechanizmy wdrażania zmian, przeprowadzania transformacji, reinżynierii procesów i sposoby komunikowania trudnych decyzji.
 • Nauczysz się stwarzać w zespole kulturę wzajemnego inspirowania się, motywowania pracowników do rozwoju i wykorzystywania ich potencjału do wzrostu firmy.
 • Poznasz sposoby komunikowania priorytetów zarówno podwładnym, jak i przełożonym. Dzięki temu z łatwością oszacujesz zasoby zespołu przed realizacją nowych zadań.
 • Dowiesz się czym jest dojrzałość pracownika i nauczysz się określać ją na skalach motywacji i kompetencji.
 • Zdobędziesz wiedzę od praktyków biznesu z doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach na wysokich stanowiskach zarządczych, a do tego zarządzających elementami jedynej przeprowadzonej w Polsce transformacji dużej firmy z branży finansowej.
 • Jako opcja dodatkowa, masz możliwość wykonania międzynarodowej certyfikacji Essentials SHRM skierowanej dla praktyków zarządzających zasobami ludzkimi, którą prowadzi prof. Andrew Blatiak jako wyłączny konsultant na Polskę organizacji Society for Human Resource Management.

 


Współpracującymi z nami wykładowcami są doświadczeni menedżerowie w branży finansowej, energetycznej, marketingowej, turystycznej, ubezpieczeniowej i IT. Jest nim też Monika Godzińska, Wiceprezeska Banku BPH odpowiedzialna za Pion Finansów, która pozwoliła sobie spisać kilka uwag na temat przywództwa w biznesie, na podstawie swoich ostatnich doświadczeń.

Zapraszamy do przeczytania jej artykułu:

Przywództwo w czasach chaosu – artykuł Moniki Godzińskiej.

 

Aby dowiedzieć się więcej o wykładowcach, zachęcamy do odwiedzenia TEJ strony.

Aby dowiedzieć się więcej o programie studiów, zachęcamy do odwiedzenia TEJ strony.

Aby zadać dowolne pytanie, zachęcamy do kontaktu z nami:

 

  Wyrażam zgodę