Strategia HR w erze cyfryzacji – warsztat w programie certyfikacyjnym SHRM.

 

Zapraszamy do udziału w HRBP PROGRAM oraz otwierających go warsztatach STRATEGIA W ERZE CYFRYZACJI już 9 maja 2018 w OLIVIA BUSINESS CENTRE SKY CLUB

w GDAŃSKU al. GRUNWALDZKA 472A

Jest to jedyny taki program certyfikujący w Polsce w zakresie standardów pracy na stanowisku HR Business Partner zgodny z globalnym modelem obowiązującym w obszarze HR i spójnych z procedurami SHRM.

 


 

Warsztaty 9 MAJA 2018 r. od 8:30 DO 16:00. OLIVIA BUSINESS CENTRE SKY CLUB w Gdańsku al. Grunwaldzka 472A

1. Jak zbudować przejrzystą strategię personalną dla organizacji w oparciu o segmentację?

2. Dlaczego w erze gospodarki cyfrowej obszar HR jest ważniejszy niż kiedykolwiek i jak praktycznie tę odpowiedzialność zrealizować?

3. Dlaczego nie warto przejmować się rotacją i czy traktować wszystkich jednym wzorem lidera?

4. Czym jest cyfrowa organizacja wdrażana w nowoczesnych przedsiębiorstwach i jak ją zacząć budować od zaraz?

5. Jak radzić sobie z obecnym rynkiem pracy korzystając z employer branding i zarządzania alumni?

DAWID CIECHANOWICZ – trener, wykładowca.

Budował, operacjonalizował i komunikował strategię dla całych firm oraz poszczególnych funkcji (IT, HR, Operacje). Przewodził zmianom i transformacjom organizacji, konsultował projekty w zakresie zarządzania zmianą w spółkach z branży finansowej, przemysłowej, energetycznej i opieki zdrowotnej.
Jako Dyrektor ds. Transformacji zajmował się cyfrową transformacją Alior Banku wykorzystując doświadczenia z zarządzania technologią, procesami i ludźmi.
Entuzjasta zmian, zdrowego rozsądku i kwestionowania status quo. Ukończył fizykę teoretyczną i studia z psychologii przywództwa w organizacji. Obecnie prowadzi wykłady m.in. na studiach MBA oraz szkolenia i konsultacje w zakresie strategii i zarządzania zmianą.
W wolnym czasie prowadzi bloga StrategiaIZmiana.pl oraz doradza startupom. W 2016 roku uzyskał tytuł Most Viewed Writer w kategoriach Organizational Change i Change Management na quora.com.

W  HR BUSINESS PARTNER PROGRAM  prowadzi pierwszy warsztat  STRATEGIA HR W ERZE CYFRYZACJI  – już 9 MAJA 2018r. w OLIVIA BUSINESS CENTRE w Gdańsku.


TRENERZY

DAWID CIECHANOWICZ
PERRY TIMMS
ANNA FLIS
JOWITA SPYCHALSKA
JOANNA BOJARSKA BUCHCIC
ANDREW BLATIAK

WIĘCEJ NA WWW.TRANSFORMACJAHR.COM

 

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

 


PARTNERZY